UMÓW SIĘ
Kosmetyki2018-09-02T16:59:59+00:00

KOSMETYKI

ZO ® SKIN SKIN HEALTH

To marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa dr Zein’a Obagi,  światowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji  i leczeniu skóry oraz medycyny anti aging.

W swojej ponad 35 letniej karierze stał się autorem niemal 200 publikacji medycznych.

Produkcja dermokosmetyków to dopracowywana w każdym szczególe receptura lecznicza, bezpośrednio pod jego okiem w Klinice W Beverly Hills w Californii. Zasada działania leków opiera się na aktywności retinolu, którego działanie jest potwierdzone badaniami klinicznymi. Odpowiednio dobrane stężenia tego leku w zależności od wskazania medycznego, począwszy od leczenia trądziku, poprzez proces likwidacji przebarwień, czy bardziej zaawansowane działanie przeciwstarzeniowe, jest gwarantem zadowolenia nawet najbardziej wymagających pacjentów. W dermokosmetykach Zo Skin Health i Zo Skin Medical zastosowano największe dostępne na rynku stężenie retinolu – 1%, możemy również spotkać mniejsze stężenia od 0,03 % do 0,3%, w kuracjach mniej agresywnych. Zdecydowana większość preparatów opiera się na beztłuszczowej bazie, stąd jej wyjątkowe zastosowanie w pielęgnacji skóry trądzikowej i ze skłonnością do łojotoku.

Kompozycja wielu aktywnych składników poczynając od wspomnianego już retinolu po czynniki wzrostu, peptydy, czynniki nawilżające i łagodzące dopełnia całość tych niepowtarzalnych preparatów. Dodatkowo unikalność opakowań, powoduje, że zawarte w preparatach substancje zachowują swoje pełne właściwości od początku do końca.

Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata

KOSMETYKI

Dermaviduals®

Kosmetyki Dermaviduals® przywracają naturalną równowagę i wspomagają samoistną regenerację skóry. Struktura oraz skład kremów dermaviduls® są bardzo zbliżone do budowy przestrzeni międzykomórkowych skóry, dlatego też łączą się one łatwo z warstwą rogową naskórka, zapewniając długotrwałe pielęgnujące i ochronne działanie.

Ponieważ powstają w oparciu o ideę DMS czyli Derma Membrane Structure co znaczy, że skład preparatów tej marki i struktura budowy ludzkiej skóry są takie same! Dlatego tak idealnie do siebie pasują

W składzie tych kosmetyków znajdziemy tylko naturalne składniki: naturalne bariery – fosfatydylcholina, ceramidy, naturalne tłuszcze – trójglicerydy, skwalan i naturalne sterole – sterole roślinne.

Preparaty Dermaviduals są bardzo zbliżone do warstw międzykomórkowych skóry i dzięki swej warstwowej strukturze wnikają bezpośrednio w nią.

Kosmetyki Dermaviduals są rewelacyjnie tolerowane przez różne typy skóry i długo utrzymują dwoje działanie pielęgnacyjne i ochronne skóry, bo działają aż do 72 godzin! Dodatkowo poprawiają napięcie skóry i wyrównują jej powierzchnię, a także poprawiają zdolność wiązania wody przez rogówkę.

Innowacyjne preparaty – rezultat badań Derma
Jeśli bariera ochronna skóry zostaje zakłócona, wówczas skóra wysycha i staje się bardziej podatna na szkodliwe wpływy otoczenia. Wskutek tego np. szkodliwe chemikalia i mikroorganizmy mogą łatwiej wniknąć w głąb skóry.

Celem jest utrzymanie bariery ochronnej skóry w możliwie naturalnym, nienaruszonym stanie. Kremy dermaviduals® przywracają naturalną równowagę i wspomagają samodzielną regenerację skóry.

Dlatego też kremy dermaviduals® są przeznaczone dla skóry z problemami i pomagają zapobiegać zaburzeniom skórnym.

KOSMETYKI

HL Professional Skincare

HL PROFESSIONAL SKINCARE (wcześniej HOLY LAND) jest marką ekskluzywnych profesjonalnych kosmetyków, wyprodukowanych przez izraelskie laboratorium PHARMA COSMETICS, które powstało w 1984 roku, jako producent produktów do pielęgnacji skóry twarzy, dedykowanych profesjonalistom z branży kosmetycznej. Laboratorium oferuje szeroką gamę produktów, które zawierają nie tylko preparaty do profesjonalnego zastosowania w salonach urody, ale również produkty do pielęgnacji skóry w domu. Gabinetowe linii zabiegowe dostosowane są do każdego typu i stanu cery i oparte na unikalnych peelingach chemicznych, zawierających prawnie zastrzeżoną, wysoko skoncentrowaną mieszankę naturalnych kwasów. Regeneracyjne produkty HL świetnie nadają się nie tylko do regeneracji skóry po peelingach chemicznych, ale także do regeneracji po zabiegach inwazyjnych i laserowych. Ze względu na wysoką dawkę składników aktywnych i niezbędność profesjonalnego doboru właściwego preparatu produkcja firmy jest sprzedawana wyłącznie przez kosmetologów, salony kosmetyczne, kliniki urody i SPA.

Od momentu założenia firmy trzydzieści lat temu, HL PROFESSIONAL SKINCARE dąży do rozwoju profesjonalizmu i wprowadzania ciągłych innowacji. Przez lata działalności w branży kosmetycznej na całym świecie , firma zdobyła szerokie doświadczenie, opracowała najlepsze technologie i dysponuje specjalistycznym know-how. Formuły preparatów i ich składniki zostały opracowane w oparciu o badania i testy kliniczne w celu uzyskania maksymalnej skuteczności, najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Wszystkie procesy wytwarzania produktów kosmetycznych odbywają się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zgodnie ze standardami GMP i ISO, z wykorzystaniem składników najwyższej jakości, z jednoczesną dbałościom o środowisko naturalne. Oprócz Izraela, gdzie zlokalizowane jest badawczo-rozwojowe laboratorium i zakład produkcyjny, produkty HL dostępne są w Polsce, Grecji, Portugalii, Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Australii, Chinach, na Słowacji.
HL posiada firmowe hasło „zawsze aktywne działanie”, które wyraża filozofię marki – „produkty oparte na wysoko skoncentrowanych składnikach aktywnych, które zapewniają konkretne wyniki” i podkreśla aspiracje do wprowadzenia skutecznych i nowoczesnych rozwiązań.

KOSMETYKI

Styx naturcosmetic

Styl życia zgodny z rytmem natury, korzystanie z dobrodziejstw świata roślin dziko rosnących i upraw ekologicznych, zaangażowanie w ochronę zwierząt, tworzenie nowych kosmetyków we własnym laboratorium – to pasja i spójna wizja Wolfganga Stixa – dyrektora generalnego STYX Naturcosmetic – austriackiej, wiodącej dziś na świecie firmy produkującej kosmetyki naturalne.

W 2015 roku firma obchodziła 50-cio lecie swojego istnienia na rynku. Kompleksowe linie produktów naturalnych Aroma Derm spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Łączą w sobie najwyższą jakość, standardy i profesjonalizm, zapewniając kompleksową pielęgnację twarzy i ciała. W ofercie Styx wszystkie produkty i kosmetyki naturalne z linii profesjonalnej i linii do pielęgnacji domowej, a także produkty do regeneracji dla sportowców oraz asortyment akcesoriów kosmetycznych. Ich receptury tworzone są w oparciu o surowce roślinne certyfikowane przez międzynarodową organizację LACON. Gwarantują zarówno optymalne odżywienie i nawilżenie skóry, komfort stosowania jak i dobrostan dla klienta i terapeuty. Badania w zakresie aromaterapii i dermatologii potwierdzają korzystny wpływ zabiegów z zastosowaniem naturalnych kosmetyków STYX nie tylko na skórę, lecz na układ limbiczny i cały organizm.