UMÓW SIĘ

Beautylab N&N

SALON URODY

|O Nas
O Nas2018-09-20T15:32:43+00:00

NOWOCZESNY SALON URODY

Beautylab N&N

W naszym salonie preferujemy naturalne metody stymulacji fibroblastów.
Biostymulacja to najbardziej bezpieczna i naturalna metoda odmładzania, efekty widoczne są stopniowo ale utrzymują się dłużej niż przy innych zabiegach medycyny estetycznej.
Fibroblasty pobudzane w ten sposób stymulują produkcję własnego kolagenu typu I, by prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia skóry.

Bazujemy na  światowej jakości produktach (jesteśmy pierwszym i jedynym Salonem w Opolu, w którym dostępne są kosmeceutyki Zein Obagi) oraz na naturalnych środkach pielęgnacji, które zapewniają długotrwały efekt Twojego dobrego wyglądu. Najlepsze, nowoczesne metody pielęgnacji twarzy i ciała z skupiliśmy w jednym salonie, aby zaskoczyć Cię niepowtarzalnym wynikiem.

Wyróżnia nas również holistyczne podejście w zakresie kompleksowych i innowacyjnych zabiegów odmładzających, upiększających a przede wszystkim leczniczych. Uważamy, że dzięki regularnym i profesjonalnym zabiegom oraz wsparciu doświadczonych specjalistów można osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry.

Każdy zabieg poprzedzamy profesjonalną konsultacją, rzetelnie wykonaną diagnozą i wyborem odpowiedniego programu zabiegowego dla Twojej skóry.

Zabiegi wykonywane są w sposób kompleksowy, dlatego wszystkie protokoły zabiegowe składają się z kilku etapów, które mogą się różnić w zależności od potrzeb oraz stanu zdrowia Twojej skóry. Uważamy również, że regularna i dobrze dostosowana do potrzeb skóry pielęgnacja domowa pomoże przywrócić Twojej skórze zdrowy, młody i promienny wygląd.

„Zapewnienie skórze zdrowego, młodego i promiennego wyglądu to nasza misja!”

Beautylab N&N

BEAUTYLAB N&N TO

Profesjonalne procedury zabiegowe

Efektem Procedur Zabiegowych jest przyśpieszenie wszystkich procesów życiowych na poziomie komórkowym: detoksykacji, regeneracji oraz komunikacji. Dzięki temu zmęczona skóra odzyskuje energię. Dodatkowo pobudzane są fibroblasty (nawet do 60 %), które wytwarzają kolagen i elastynę będącą rusztowaniem dla skóry i odpowiadającą za jej jędrność oraz elastyczność. Umożliwia to prawidłową odbudowę struktur skóry właściwej.