UMÓW SIĘ
FOCUS RF2018-08-28T11:40:48+00:00

ZABIEGI APARATUROWE

FOCUS RF

Zapraszamy do wypróbowania zabiegu FOCUS RF+ na własnej skórze. Ta innowacyjna metoda uhonorowana w 2014 roku nagrodą Laur Konsumenta zdobyła zaufanie pacjentów oraz miano najlepszego urządzenia do liftingu skóry.

Lifting i modelowanie sylwetki i twarzy

Focus RF+ jest przeznaczony do zabiegów liftingujących, ujędrniających i modelujących sylwetkę. Zastosowana w nim fala radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej w skórze, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Po stosowaniu zabiegów Focus RF widzimy wyraźne ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.

Technologia Auto-Focus 3D bezpiecznie i skutecznie ogrzewa tkanki na różnych głębokościach. Pozwala na ustawienie działania impulsów na precyzyjnie ustaloną głębokość skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co inicjuje procesy jej odnowy. Podczas zabiegów liftingujących urządzenie wywołuje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co powoduje reakcję odwrotną, czyli ich skrócenie.

Działanie odchudzające

Za pomocą Focus RF+ wykonuje się zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Urządzenie, dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej, doprowadzając do jego rozkładu i przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie tłuszcz jest wydalany z organizmu w procesach metabolicznych. Focus RF+ działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu.

Tkanka tłuszczowa jest bardzo wrażliwa na przepływ krwi, dlatego Focus RF pobudza termicznie przekrwienie oraz uwalnia wolne kwasy tłuszczowe. Stymuluje także nowy kolagen oraz przyspiesza lipolizę i drenaż limfy jednocześnie redukując tkankę tłuszczową.

Pierwsze efekty widoczne są już w trakcie trwania przyjemnego i wygodnego zabiegu, a bezpośrednio po nim można bez problemu wrócić do codziennych aktywności – na twarzy nie ma żadnej opuchlizny, zaczerwienień ani śladów zabiegu. Dla pacjenta jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.